Quest: Różnice pomiędzy wersjami
Z Modelarz Polski
| Linia 9: | Linia 9: | ||
! Wygląd | ! Wygląd | ||
|- | |- | ||
| − | |2005||5 | + | |2005||5<br/>002||[[ORP "Burza"]]||1:200||[[Plik:burza_quest_2005.jpg|center|100px|alt=ORP Burza]] |
|- | |- | ||
|||008||[[ORP "Krakowiak"]]||1:200||[[Plik:krakowiak_quest_008.jpg|center|100px|alt=ORP Krakowiak]] | |||008||[[ORP "Krakowiak"]]||1:200||[[Plik:krakowiak_quest_008.jpg|center|100px|alt=ORP Krakowiak]] | ||
Wersja z 07:28, 15 maj 2017
Wydawnictwo Quest II z Kielc publikuje modele kartonowe w szerokim asortymencie.
| Rok | Nr | Model | Skala | Wygląd |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 5 002 |
ORP "Burza" | 1:200 | |
| 008 | ORP "Krakowiak" | 1:200 |