Mały Modelarz: Różnice pomiędzy wersjami
Z Modelarz Polski
| Linia 30: | Linia 30: | ||
|2||[[ORP "Burza"]]||1:200||[[Plik:burza_mm_1973.jpg|center|100px|alt=ORP Burza]] | |2||[[ORP "Burza"]]||1:200||[[Plik:burza_mm_1973.jpg|center|100px|alt=ORP Burza]] | ||
|- | |- | ||
| − | |12||[[Koga Elbląska]]|| ||[[Plik:koga_mm_1973.jpg|center|100px|alt=Koga Elbląska]] | + | |12||[[Koga Elbląska]]||1:100||[[Plik:koga_mm_1973.jpg|center|100px|alt=Koga Elbląska]] |
|- | |- | ||
|rowspan="1" style="vertical-align: top;"|1980 | |rowspan="1" style="vertical-align: top;"|1980 | ||
Wersja z 12:22, 28 gru 2017
Mały Modelarz – polskie czasopismo modelarskie ukazujące się od 1957 roku, zawierające kartonowe modele do sklejania.
Poniżej wykaz numerów Małego Modelarza, który zawiera modele opisywane na stronach niniejszej wiki.
| Rok | Nr | Model | Skala | Wygląd |
|---|---|---|---|---|
| 1958 | 4 | ORP "Orzeł" | 1:200 | |
| 1967 | 2 | ORP "Burza" | 1:200 | |
| 10 | ORP "Błyskawica" | 1:200 | ||
| 1969 | 2 | ORP "Wicher" | 1:200 | |
| 9 | Wodnik | 1:100 | ||
| 1970 | 7 | Wodnik | 1:100 | |
| 1973 | 2 | ORP "Burza" | 1:200 | |
| 12 | Koga Elbląska | 1:100 | ||
| 1980 | 1 | ORP "Jaskółka" | 1:100 | |
| 1981 | 5-6 | ORP "Błyskawica" | 1:200 | |
| 1982 | 8 | ORP "Conrad" | 1:200 | |
| 1983 | 6 | ORP "Ślązak" | 1:200 | |
| 1987 | 8 | ORP S-1 "Chart" | 1:100 | |
| 1988 | 1-2 | ORP "Piorun" | 1:200 | |
| 1992 | 1-2 | ORP "Conrad" | 1:200 | |
| 1996 | 6 | ORP "Burza" | 1:200 | |
| 1997 | 2-3 | ORP "Orzeł" | 1:100 | |
| 7-8 | ORP "Błyskawica" | 1:200 | ||
| 10-11 | ORP "Wilk" | 1:100 | ||
| 2000 | 3 | ORP "Jaskółka" | 1:100 | |
| 2001 | 12 | ORP "Piorun" | 1:200 | |
| 2002 | 12 | ORP "Burza" | 1:200 | |
| 2008 | 7-8-9 | ORP "Orzeł" | 1:100 |